Aydınlık’tan çağrı: ‘Ey İran düşmanları’

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek bugün Aydınlık’taki köşesinde “İran, yalnız İsrail’in değil, ‘İkinci İsrail’in de karşısındadır. Bugün dünyada millî çıkarları nedeniyle İran ile İsrail arasında tarafsız kalamayacak üç ülke varsa, biri Türkiye’dir” dedi.

Perinçek yazısında, “Siz Ey Açık ve Sinsi İran düşmanları! Mezhepçilik bayrağı açarak, Şiî düşmanlığına piyon oluyorsunuz ve ABD+İsrail planı içindesiniz” ifadelerini kullandı.

İşte Perinçek’in yazısından öne çıkan bölümler:

İran, yalnız İsrail’in değil, “İkinci İsrail”in de karşısındadır. Türkiye, İran ve Azerbaycan aynı cephededir. Rusya, Suriye, Irak, Filistin, Yemen ve diğer Batı Asya ülkeleri onlarla birliktedir.

ABD, İsrail, Avrupa’nın Natocuları, Yunanistan, Güney Kıbrıs Rum Kesimi, PKK ve DEAŞ düşman cephededir. Üslerini kurmuşlar, namlularını Türkiye’ye, Rusya’ya ve İran’a çevirmişler.

Siz Ey Açık ve Sinsi İran düşmanları!

Siz, karanlık yüzünüze hangi maskeyi takarsanız takın, İsrail, ABD ve onların Kara Güçleriyle aynı Zulüm Cephesindesiniz!

Burası Norveç mi yoksa Avusturalya mı, bir olasılık daha var Tayland mı?

Kamuoyunun ve özellikle medyanın havasına bakarak soruyoruz bu soruyu.

İsrail ile İran birbirlerine silah çekti.

Türkiye’nin kamuoyu imalatçıları haritaların başındalar, ancak Türkiye’de değiller. Haberleri ve yorumları İsrail ve ABD basınından farklı değil. Tarafsız görüntüsü verme gayretinde olanlara da rastlanıyor. Ancak perdeyi kaldırırsanız İsrail’in altı köşeli yıldızı gözüküyor.

İSRAİL’İN MECBURİ İSTİKAMETİ: “KÜRDİSTAN” ADI ALTINDA İKİNCİ İSRAİL

Bugün dünyada millî çıkarları nedeniyle İran ile İsrail arasında tarafsız kalamayacak üç ülke varsa, biri Türkiye’dir.

İsrail’in stratejik hedefi, “Kürdistan” adı altında İkinci İsrail devletçiğini kurmaktır. Sık sık haritaları sergilenen “İkinci İsrail” topraklarının büyük bir kısmı ve tasarlanan başkenti de Türkiye topraklarındadır.

İsrail’in yaptığı bütün savaşlar, en sonunda “Kürdistan”ı kurmak içindir. Bu açıdan Siyonist Tel Aviv yönetimi emperyalist Washington’dan daha mecbur, daha inatçı, daha hilebaz, daha zalim ve daha gözükaradır. Çünkü “Kürdistan” adı altında Müslüman bir İsrail’in kurulması, İsrail Siyonistleri açısından ölüm kalım meselesidir. İsrail Siyonizmini her şeyden vazgeçirebilirsiniz, ancak “Kürdistan” planından vazgeçiremezsiniz.

İSRAİL VE MOSSAD’IN GÜVENLİK BELGELERİNDEKİ TÜRKİYE

İsrail Hükümetinin Güvenlik Belgesinde, bölgedeki bir numaralı tehdit Türkiye! MOSSAD’ın Güvenlik Raporunda Türkiye, İran’dan daha tehlikeli! Stratejik hedefiniz “Kürdistan” olunca, bir nolu tehdit ve tehlikeler de Türkiye oluyor elbette.

GÜNEYDOĞUDAKİ YEREL İKTİDAR HARİTASININ İSRAİL MAVİSİNE BOYANDIĞI KOŞULLAR

Son yerel seçimlerde PKK hendeklerden çıkartılmış ve Güneydoğu illerimizde iktidar koltuklarına yerleştirilmiştir. Bölücülerin ellerine mazbatalar verilmiştir. Kandil’den ayaklanma çağrıları geliyor. Yakıp yıkma provaları hemen seçim ertesinde başlamıştır ve boyunlar eğilmiştir. Türkiye Cumhuriyeti devleti, Anayasa Mahkemesi ve Yüksek Seçim Kurulu’ndan TBMM Başkanı ve AK Parti Hükümetine kadar zaaf içindedir. PKK’nın “yasal” partileri kapatılmıyor. 1 Milyar liradan fazla para devlet hazinesinden onlara veriliyor, dahası iktidar kudreti ikram ediliyor. Seçim sonrası yerel yönetimler haritasına bakıyoruz, Güneydoğu illerimiz İkinci İsrail mavisine boyanmış.

İRAN İKİNCİ İSRAİL PLANININ NERESİNDE

Bu İran düşmanlığı hangi akılsızlığın, hangi vatan satıcılığının, hangi çürümenin, en ucuzundan hangi aymazlığın gayri meşru veledidir?

ABD ve İsrail’in İkinci İsrail devletçiğini planlayanlar, Irak’ı böldüler, Suriye’de İkinci İsrail’in Terörist Devletçiğini kurdular, 40 yıldır Türkiye’de bölücü terörü besliyorlar ve İran’a diş biliyorlar.

PKK, yalnız ABD’nin “Kara Kuvveti” değildir, ondan önce İsrail’in “Kara Kuvveti”dir.

Irak, Suriye ve İran bölünürse, Türkiye’de bölünür!

Rusya kaybederse, Türkiye de kaybeder.

BATI ASYA’DAKİ SAFLAŞMA

Batı Asya’daki saflaşma bellidir.

İran, yalnız İsrail’in değil, İkinci İsrail’in de karşısındadır ve karşısında olmak zorundadır. Türkiye, İran ve Azerbaycan aynı cephededir. Rusya, Suriye, Irak, Filistin, Yemen ve diğer Batı Asya ülkeleri onlarla birliktedir.

ABD, İsrail, Avrupa’nın Natocuları, Yunanistan, Güney Kıbrıs Rum Kesimi, PKK ve DEAŞ düşman cephededir. Üslerini kurmuşlar, namlularını Türkiye’ye, Rusya’ya ve İran’a çevirmişler.

Filistin ile cephe arkadaşı olan Türk milleti, İran ile de birliktedir.

ABD VE İSRAİL TEZGÂHINDA SÜNNÎ-ŞİÎ KAMPLAŞMASINA PİYON OLMAYIN!

ABD emperyalizmi ve İsrail Siyonizmi, Sünnî-Şiî kamplaşmasıyla Müslümanları bölme ve Türkiye ile İran’ı karşı karşıya getirme planı içindedir.

Siz Ey Açık ve Sinsi İran düşmanları!

Mezhepçilik bayrağı açarak, Şiî düşmanlığına piyon oluyorsunuz ve ABD+İsrail planı içindesiniz.

Siz, karanlık yüzünüze hangi maskeyi takarsanız takın, İsrail, ABD ve onların Kara Güçleriyle aynı Zulüm Cephesindesiniz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x